ROZKŁAD JAZDY dla uczniów Szkoły Podstawowej w Królewcu (dot. odpracowywanych dni)

ROZKŁAD JAZDY
dla uczniów Szkoły Podstawowej w Królewcu
autobusu szkolnego  na trasie:   Piaski Królewieckie – Trawniki – Przyłogi –  Adamów –Smyków (Ostre Górki) –
Salata  –                Królewiec

Odwóz godzina 14.30 po zakończonych zajęciach wszystkich uczniów

 

KURS NR  1

Lp.

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA ODJAZDU

MIEJSCE ODJAZDU

1 Piaski Królewieckie

 

7:10 Przystanek szkolny
2 Trawniki

 

7:13 Przystanek szkolny
3 Przyłogi I

 

7: 18 Przystanek szkolny
4 Przyłogi II

 

7:20 Przystanek szkolny
5 Przyłogi III

 

7:22 Przystanek szkolny
6 Adamów I

 

7:26 Przystanek  szkolny
7 Adamów II

 

7:28 Przystanek  szkolny
8 Smyków I

(Ostre Górki)

7:32 Przystanek szkolny
9 Smyków II

(Ostre Górki)

7:34 Przystanek szkolny
10 Salata I 7:37 Przystanek szkolny

 

11 Salata  II 7:39 Przystanek szkolny

 

12 Królewiec

 

7:45 Plac przed szkołą

 

Rozkład jazdy obowiązuje  w dniach: 14.01.2017r, 21.01.2017r., 30.01.2017r.,

31.01.2017r., 01.02.2017r., 02.02.2017r., 03.02.2017r., 04.02.2017r.,  18.02.2017r.,

04.03.2017r., 11.03.2017r., 18.03.2017r., 25.03.2017r., 01.04.2017r., 08.04.2017r.,

22.04.2017r., 06.05.2017r., 20.05.2017r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *