ROZKŁAD JAZDY
dla uczniów Szkoły Podstawowej w Królewcu
autobusu szkolnego na trasie: Piaski Królewieckie – Trawniki – Przyłogi – Adamów –Smyków (Ostre Górki) – Salata – Królewiec
Odwóz godzina 14.30 po zakończonych zajęciach wszystkich uczniów
KURS NR 1
Lp. |
MIEJSCOWOŚĆ |
GODZINA ODJAZDU |
MIEJSCE ODJAZDU |
1 | Piaski Królewieckie
|
7:10 | Przystanek szkolny |
2 | Trawniki
|
7:13 | Przystanek szkolny |
3 | Przyłogi I
|
7: 18 | Przystanek szkolny |
4 | Przyłogi II
|
7:20 | Przystanek szkolny |
5 | Przyłogi III
|
7:22 | Przystanek szkolny |
6 | Adamów I
|
7:26 | Przystanek szkolny |
7 | Adamów II
|
7:28 | Przystanek szkolny |
8 | Smyków I
(Ostre Górki) |
7:32 | Przystanek szkolny |
9 | Smyków II
(Ostre Górki) |
7:34 | Przystanek szkolny |
10 | Salata I | 7:37 | Przystanek szkolny
|
11 | Salata II | 7:39 | Przystanek szkolny
|
12 | Królewiec
|
7:45 | Plac przed szkołą |
Rozkład jazdy obowiązuje w dniach: 14.01.2017r, 21.01.2017r., 30.01.2017r.,
31.01.2017r., 01.02.2017r., 02.02.2017r., 03.02.2017r., 04.02.2017r., 18.02.2017r.,
04.03.2017r., 11.03.2017r., 18.03.2017r., 25.03.2017r., 01.04.2017r., 08.04.2017r.,
22.04.2017r., 06.05.2017r., 20.05.2017r.