ROZKŁAD JAZDY

ROZKŁAD JAZDY

 autobusu szkolnego na trasie:   Cisownik – Strażnica – Przyłogi – Królewiec – Piaski Królewieckie  – Adamów –  Miedzierza

         KURS NR 1

Lp. MIEJSCOWOŚĆ GODZINA ODJAZDU MIEJSCE ODJAZDU
1. Cisownik 6:40 Przystanek szkolny
2. Strażnica I 6:43 Przystanek szkolny
3. Strażnica II 6:45 Przystanek szkolny
4. Przyłogi I 6:48 Przystanek szkolny
5. Przyłogi II 6:50 Przystanek szkolny
6. Przyłogi III 6:52 Przystanek szkolny
7. Piaski Królewieckie 6:57 Przystanek szkolny
8. Królewiec 7:00 Przystanek przed szkołą
9. Piaski Królewieckie 7:05 Przystanek szkolny
10. Adamów I 7:07 Przystanek szkolny
11. Adamów II 7:10 Przystanek szkolny
12. Miedzierza 7:15 Plac przed szkołą

 Rozkład jazdy obowiązuje od 16 lutego 2017r.

ROZKŁAD JAZDY

 autobusu szkolnego  na trasie:       Smyków (Ostre Górki) – Salata  Królewiec Poprzeczny -Trawniki – Piaski Królewieckie – Królewiec  – Smyków – Miedzierza – Adamów – Królewiec                                                 


  KURS NR  2

L.p. MIEJSCOWOŚĆ GODZINA ODJAZDU MIEJSCE ODJAZDU
1. Smyków I
(Ostre Górki)
7:20 Przystanek szkolny
2. Smyków II
(Ostre Górki)
7:22 Przystanek szkolny
3. Salata I 7:25 Przystanek szkolny
4. Salata  II 7:27 Przystanek szkolny
5. Królewiec  Poprzeczny
(oraz dzieci z Zastawia)
7:30 Przystanek szkolny
6. Trawniki 7:34 Przystanek szkolny
7. Piaski Królewieckie 7:36 Przystanek szkolny
8. Królewiec I 7:38 Plac przed szkołą
9. Królewiec II 7:40 Przystanek szkolny
10. Smyków 7:42 Przystanek PKS
11. Miedzierza 7:45 Przystanek przed szkołą
12. Adamów I
(uczniowie SP Królewiec)
7:48 Przystanek  szkolny
13. Adamów II
(uczniowie SP Królewiec)
7:50 Przystanek  szkolny
14. Królewiec II 7:52 Plac przed szkołą

 Rozkład jazdy obowiązuje od 16 lutego 2017r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *