pcpr 1

TALENT PLASTYCZNY UCZNIÓW DOCENIONY NA POWIATOWYM KONKURSIE

28 maja w Parku Miejskim w Końskich nastąpiło podsumowanie XII Koneckich Dni Profilaktyki. Podczas festynu wręczono również nagrody dla dzieci i młodzieży, którzy zostali wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rodzina – Twój Bezpieczny Świat”. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Końskich, Urząd Miasta i Gminy Końskie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich. Celem konkursu było umożliwienie dzieciom wyrażania uczuć i refleksji na temat wartości jakimi są: życie, rodzina i miłość, propagowanie postaw życiowych sprawiających, że ludzie są szczęśliwi, promowanie zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień.

pcpr

Zdj. PCPR w Końskich

Na konkurs przysłano 100 prac z całego powiatu. Jury postanowiło wyróżnić 43 prace, które uznano za najciekawsze. Wśród nagrodzonych prac znalazły się dwie wykonane przez uczniów naszej szkoły: Igora Wróbla z kl. II szkoły podstawowej i Jowity Węgrzyn z kl. II B gimnazjum. Nagrody ufundowali: Starosta Konecki, PCPR w Końskich oraz Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Końskich. Nagrody uczniom wręczyli Wicestarosta Konecki Pan Andrzej Marek Lenart oraz Członek Zarządu Powiatu Pani Dorota Duda.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *