a7

„Gloria in excelsis Deo” – jasełka

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli: Grażyny Kopeć, Jadwigi Fidor, Anety Zroślak i ks. Marcina Wójtowicza przygotowali piękne jasełka🎆🎄🎅 W nastrojowo udekorowanej sali, w bożonarodzeniowej scenografii, aniołki , pastuszkowie 🐏🐑oraz dostojni królowie 👑zaprezentowali wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat🎉💕Zaproszeni goście: Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Grzegorz Lesiak, Wicewójt – Jerzy Duda, ks. Proboszcz Piotr Supierz, Dzielnicowy Gminy Smyków – Jarosław Bachanek, Inspektor oświaty- Sylwia Dulewicz, Dyrektor Przedszkola w Smykowie – Dorota Kołodziejczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców – Agnieszka Smulczyńska oraz liczni mieszkańcy naszej gminy dużymi brawami podziękowali wykonawcom👍👏👐
Kochani ! ❤️ Pięknych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!😘

a1

a2

a3

a4

a5

a6

 

a8

a9

a10

a11

a16

a12

a13

a14

a15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *