a9

Reprezentanci szkoły na konkursie powiatowym z języka angielskiego

W piątek 22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Konkursie Języka Angielskiego 🇬🇧🇬🇧 pod patronatem dyrektora I LO im. KEN w Końskich. Nasza szkołę reprezentowało sześciu uczniów,👩👦 pod czujnym okiem pani Aldony Mechelewskiej.😊
Rywalizowali oni z uczniami koneckich gimnazjów w zakresie wiedzy ogólnej oraz kultury krajów anglojęzycznych. Poziom był bardzo wyrównany, a w ogólnej klasyfikacji uczeń klasy III b Wojciech Opara zajął V miejsce, 👍👏otrzymując nagrodę z rąk dyrektora liceum. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i miło spędzili czas, rozmawiając z licealistami.

a8

a7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *