a1

Sukcesy w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

28 marca 2019r. w Mniowie odbyły się zawody w ramach Świętokrzyskiej Ligi Badmintona. Do zawodów przystąpiły szkoły z Mniowa, Cierch, Ćmińska, Miedzierzy i Zagnańska. Uczniowie z Miedzierzy zanotowali kolejny udany występ. 👍👏 Miło było obserwować zmagania naszych zawodników na parkiecie.😊 Niesamowite emocje towarzyszyły podczas spotkań finałowych, gdzie Wiktor i Dawid Stachera zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. Udany debiut zaliczył Mateusz Kasiński, w ostatecznym rozrachunku stanął na podium. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Klasyfikacja końcowa:
Wiktor Stachera II miejsce 🥈
Dawid Stachera III miejsce 🥉
Igor Jachimowski V miejsce
Paweł Długosz II miejsce 🥈
Mateusz Kasiński II miejsce 🥈
Jakub Blaszyński I miejsce 🥇
Opiekunem drużyny jest Sylwia Blaszyńska😘

a2

a3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *