a9

„Podajmy dłoń rodzinie” – Świętokrzyskie Dni Profilaktyki ❤️

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w Świętokrzyskie Dni Profilaktyki. Dziś wedle przesłania „Podajmy dłoń rodzinie” 🤝👨‍👩‍👧‍👦 uczniowie naszej szkoły przedstawili nie tylko historię rodziny, ale także inscenizację pt. „W rodzinie jest jak w kinie”🗣 Natomiast uczniowie kl. II zaśpiewali 👩‍🎤 pięknie piosenkę „Najlepsza jest rodzina”. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Podczas akademii pani dyrektor Beata Janiszewska wręczyła nagrody 🏆👏 dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt.„Miłość w rodzinie”.👨‍👩‍👧‍👦💓❤️
W kategorii młodszej wyniki przedstawiały się następująco:
I miejsce – Weronika Wydra kl. I 🏆
II miejsce – Antoni Kusiak kl. I 🥈
III miejsce – Lena Szymanowska kl. I 🥉
Natomiast w kategorii uczniów starszych:
I miejsce – Natalia Giermach kl. VII 🏆
II miejsce – Paulina Sosnowska kl. VIII 🥈
III miejsce – Piotr Basiak kl. VIII🥉
Bardzo gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny odzew na konkurs.👍
Serdeczne podziękowania należą się nauczycielom odpowiedzialnym za akademię: Katarzynie Sperze, Katarzynie Sykule, Annie Łąckiej i Małgorzacie Korneckiej.😘

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *