Dzień Matki – życzenia od klasy I SP w Miedzierzy :)

Co o swoich mamach mówią najmłodsi…🤔Posłuchajmy uczniów klasy pierwszej naszej szkoły🌻🌹🌼 Taka niespodzianka 😊 Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam w podziękowaniu za serce ❤️ miłość i codzienną troskę 😘 dużo słońca ☀️ miłości 🥰 i zdrowia 😊Wszystkiego naj…❗️🌸🌼🌺🌻

Kochana mama cz. II

Co o swoich mamach mówią najmłodsi…🤔Posłuchajmy uczniów klasy pierwszej naszej szkoły🌻🌹🌼 Taka niespodzianka 😊 Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam w podziękowaniu za serce ❤️ miłość i codzienną troskę 😘 dużo słońca ☀️ miłości 🥰 i zdrowia 😊 Wszystkiego naj…❗️🌸🌼🌺🌻

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa w Miedzierzy Wtorek, 26 maja 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *