NOWY ROZKŁAD JAZDY

DOWÓZ
autobusu szkolnego  na trasie: Smyków – Cisownik – Strażnica – Przyłogi – Piaski Królewieckie – Królewiec – Adamów – Miedzierza

Lp.MIEJSCOWOŚĆGODZINA ODJAZDUMIEJSCE ODJAZDU
1Cisownik  7:10Przystanek szkolny
2Strażnica I  7:13Przystanek szkolny
3Strażnica II  7:15Przystanek szkolny
4Przyłogi I  7:18Przystanek szkolny
5Przyłogi II  7:20Przystanek szkolny
6Przyłogi III  7:22Przystanek szkolny
7Piaski Królewieckie7:25Przystanek szkolny  
8Królewiec  7:28Plac przed szkołą
9Smyków I (Ostre Górki)7:32Przystanek szkolny
10Smyków II (Ostre Górki)7:34Przystanek szkolny
11Salata I7:38Przystanek szkolny  
12Salata II7:40Przystanek szkolny  
13Królewiec  7:43Plac przed szkołą
14Adamów II  7:46Przystanek szkolny
15Miedzierza  7:50Plac przed szkołą

ODWÓZ UCZNIÓW

KURS NR 1
(poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek)

Godzina odjazdu: –  z Miedzierzy -13.35

                                 z Królewca   -13:45

KURS NR 2
(środa)

Godzina odjazdu: – z Miedzierzy -14.25

Rozkład jazdy obowiązuje od 31 stycznia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *