DZIEŃ BABCI I DZIADKA – WYJĄTKOWE ŚWIĘTO W MIEDZIERZY

Babcie i dziadkowie, to nieocenieni przyjaciele, niestrudzeni towarzysze zabaw i wędrówek. To oni cierpliwie słuchają, mądrze doradzają i przytulają, kiedy trzeba. Rozpieszczają domowymi wypiekami i zachwycają cierpliwością. To tylko kilka zdań z bardzo długiej listy powodów, dla których tak bardzo ich kochamy. Dla dziadków i babć, ich pociechy to prawdziwe skarby i oczka w głowie. Miłość i szacunek zaskarbiają sobie także tym, że starają się mieć dla swoich wnuków jak najwięcej czasu.

Z okazji święta babcie i dziadkowie spotkali się na uroczystej akademii. Oprócz życzeń, całusów, laurek i prezentów mogli również podziwiać swoje wnuczęta na okolicznościowym programie artystycznym, które specjalnie dla nich recytowały, grały, tańczyły i śpiewały. Na wszystkich gości czekał smaczny poczęstunek.

‘’Brzemię lat jest lżejsze dla tego, kto czuje się szanowany i kochany przez młodych’’ – a moi wspaniali Goście na pewno tacy są – podkreśliła dyrektor szkoły Beata Janiszewska.

Nad całością czuwały panie: Maria Zbróg, Sylwia Dulewicz i pani Ewa Juśkiewicz- Barcicka. Było jak zawsze, miło, wzruszająco i wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *