a9

„Podajmy dłoń rodzinie” – Świętokrzyskie Dni Profilaktyki ❤️

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w Świętokrzyskie Dni Profilaktyki. Dziś wedle przesłania „Podajmy dłoń rodzinie” ??‍?‍?‍? uczniowie naszej szkoły przedstawili nie tylko historię rodziny, ale także inscenizację pt. „W rodzinie jest jak w kinie”? Natomiast uczniowie kl. II zaśpiewali ?‍? pięknie piosenkę „Najlepsza jest rodzina”. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Podczas akademii pani dyrektor Beata Janiszewska wręczyła nagrody ?? dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt.„Miłość w rodzinie”.?‍?‍?‍??❤️
W kategorii młodszej wyniki przedstawiały się następująco:
I miejsce – Weronika Wydra kl. I ?
II miejsce – Antoni Kusiak kl. I ?
III miejsce – Lena Szymanowska kl. I ?
Natomiast w kategorii uczniów starszych:
I miejsce – Natalia Giermach kl. VII ?
II miejsce – Paulina Sosnowska kl. VIII ?
III miejsce – Piotr Basiak kl. VIII?
Bardzo gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za tak liczny odzew na konkurs.?
Serdeczne podziękowania należą się nauczycielom odpowiedzialnym za akademię: Katarzynie Sperze, Katarzynie Sykule, Annie Łąckiej i Małgorzacie Korneckiej.?

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *