a14

ZA TRUD, ZA SERCE, ZA UŚMIECH … DZIĘKUJEMY! Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Nauczycielom  i pracownikom szkoły podziękowania oraz życzenia złożyła pani dyrektor Beata Janiszewska słowami: „Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. To dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa. W tym uroczystym dniu Naszego Święta życzę dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie przyjaciółmi naszych dzieci  i młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.”Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły, przygotowana pod kierunkiem pań : Aldony Mechelewskiej, Grażyny Myszkowskiej oraz Aleksandry Kałmuk.
Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim pracownikom szkoły. Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor wręczyła wszystkim nagrody Dyrektora.

a2

a3

a6

a9

a12

a1

„Edukacja, to najpotężniejsza broń, jakiej możesz użyć, żeby zmienić świat.” Nelson Mandela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *