a7

POMAGAJMY RATOWAĆ ❤️

Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca ? oraz Bicia Rekordu w resuscytacji krążeniowo–oddechowej na terenie naszej szkoły została przeprowadzona akcja promująca naukę pierwszej pomocy. Na zaproszenie pani dyrektor do naszej szkoły przyjechał inicjator akcji – ratownik medyczny, pan Marcin Pytlos, reprezentujący Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wiedza, nasze ręce i chęci mogą komuś uratować życie. Serdecznie dziękujemy za jakże cenną lekcję!
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, wojewoda świętokrzyska Agata Wojtyszek oraz starosta konecki, Grzegorz Piec.?
Osoby odpowiedzialne: p. Małgorzata Kornecka, p. Aldona Mechelewska.

a1

a3

a6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *