Ferie tuż, tuż… ❄️?☃️, czyli czas przypomnieć zasady bezpieczeństwa

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów ??‍?, w murach naszej szkoły odbyły się spotkania profilaktyczno – edukacyjne z udziałem przedstawicieli służb mundurowych. Na zaproszenie pani dyrektor Beaty Janiszewskiej odpowiedzieli: asp. Łukasz Morka ?‍♂️ z Komendy Powiatowej w Końskich, Dominika Stefańczyk Dowódca Jednostki Strzeleckiej 2026 Końskie oraz asp. Jarosław Bachanek ?‍♂️ dzielnicowy Gminy Smyków. 
Cykl spotkań poświęcony był między innymi zasadom bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Zostały omówione z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Goście przestrzegali przed udziałem w kuligach za pojazdami mechanicznymi, niebezpieczeństwie zjazdów sankami w okolicach dróg, wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne. Dzieci brały żywy udział w dyskusji,? co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzą jaką już posiadają. Spotkania te to element profilaktyki, aby rozpoczynające się ferie upłynęły zdrowo i bezpiecznie.?
Serdecznie dziękujemy! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *