Ferie inne niż każde!

Uczniowie z naszej szkoły zakończyli I etap ogólnopolskiego projektu „Ferie z ekonomią”. Projekt zorganizowała Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej.
I etap obejmował zajęcia dydaktyczne, które poprowadziła p. Edyta Wydra, nauczyciel WOSu wraz p. Damianem Trzmielem studentem Ekonomii z Radomia. Zajęcia umożliwiły uczniom zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości poprzez gry i zabawy edukacyjne oraz wizyty w Banku Spółdzielczym w Mniowie i Narodowym Banku Polskim w Kielcach.
Obecnie nasi uczniowie przystąpili do II etapu projektu, w którym opracują model biznesowy firmy, która może funkcjonować w lokalnej społeczności.
Życzymy naszym uczniom owocnej pracy i udanego projektu. Trzymamy kciuki! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *