świąteczna paczka1

Akcja „OTWÓRZ SWE SERCE DLA POTRZEBUJĄCYCH NA ŚWIĘTA”

Już kolejny rok uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Miedzierzy  włączyli się a akcję charytatywną zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących. Akcja tradycyjnie  zaczęła się pod koniec listopada i trwała do końca grudnia. Przez cały czas uczniowie i rodzice przynosili podarunki w postaci żywności i środków chemicznych składając je do przygotowanego pudełka. Pod koniec zbiórki nasze pudełko było pełne podarunków świątecznych, które spakowane w paczki zostały rozwiezione do domów na święta. W tym roku świąteczne prezenty otrzymali osoby starsze i samotne z terenu naszej gminy. Łącznie udało nam się skompletować 17 paczek.

świąteczna paczka1

Dyrekcja i wszyscy nauczyciele Zespołu Szkół w Miedzierzy pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom którzy dołożyli cegiełką w pomoc potrzebującym. Niewątpliwie ich wdzięczność podczas przekazywania paczek była niezastąpiona i daje wiarę w otwarte serca ludzi. Przesłaniem tegorocznej akcji niech będą słowa naszego wspaniałego rodaka Jana Pawła II który mówił:Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” 

świąteczna paczka 2

Jak co roku nad akcją czuwała pani Katarzyna Spera, Jadwiga Fidor, Katarzyna Sykuła oraz Grażyna Kopeć. Dziękujemy także pani Edycie Wydra za pomoc w rozwożeniu prezentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *