Medalistki Ligi Bilardowej

Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa 2016/ 2017 zakończona Dziesiąta edycja również udana dla UKS Przyłogi

W Kieleckim Centrum Bilardowym odbył się finał X już edycji ŚML Bil. W części oficjalnej dyrektor turnieju Marek  Karlikowski  przedstawił historię rozgrywek ligowych. Dzięki tym rozgrywkom bilard staje się coraz bardziej popularny w wielu miejscach naszego regionu. Obecnie w województwie mamy kilkanaście szkolnych sekcji. Sytuacja ta została zauważona przez władze PZBil, które włączyły ligę młodzieżową do ogólnokrajowego systemu współzawodnictwa sportowego  i nasi najlepsi zawodnicy mają zapewniony start w Mistrzostwach Polski Juniorów. Jubileuszową turę rozgrywek dla zawodników i zawodniczek z Przyłóg należy zaliczyć do bardzo udanych. We wszystkich kategoriach wiekowych nasi bilardziści zdobyli puchary.

Mamy troje wicemistrzów województwa, a Magda Mogielska zdobyła srebrny medal w kategorii junior.  Klasyfikacje drużynowe rozgrywek wygrała Wiślica ( 164 pkt.) miejsce drugie wywalczył Bodzentyn ( 161 pkt), a trzecie UKS Przyłogi – 154 pkt.