tenis 2

DRUGIE MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

15 marca 2017 r.  odbyły się Świętokrzyskie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki w Drużynowym Turnieju  Tenisa Stołowego chłopców szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców Paweł Długosz oraz Igor Jachimowski.  Chłopcy zajęli drugie miejsce. Przegrali tylko z utytułowanymi zawodnikami z Pilczycy. Na hali sportowej Gimnazjum w Fałkowie odbyło się uroczyste wręczanie nagród, podczas którego Paweł i Igor otrzymali puchar. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły uczniowie stanęli na podium w tej dyscyplinie sportowej.

tenis 5

tenis 4

tenis 3

tenis 2

tenis 1

Na uwagę zasługuje fakt, że Paweł uczęszcza do czwartej  klasy i rywalizował ze starszymi kolegami. Do zawodów przygotowała uczniów Izabela Basiak – nauczyciel wychowania fizycznego. 

tenis 6

Pani dyrektor Beata Janiszewska w obecności społeczności szkolnej pogratulowała tak wysokiego osiągnięcia zarówno uczniom, jak i opiekunowi. Życzyła dalszych sukcesów i zaprosiła młodzież do wzięcia udziału w Pierwszym Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w naszej szkole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *