dzień matematyki 3

Dzień Matematyki – edycja 2017 „Pieniądze to nie wszystko” w Zespole Szkół w Miedzierzy

W dniach 13 i 14 marca 2017 w Zespole Szkół w Miedzierzy przeprowadzono Turniej Matematyczny z okazji Dnia Matematyki –edycja 2017 „Pieniądze to nie wszystko”. Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve – patron merytoryczny  e-math.pl. 

Celem turnieju jest zainteresowanie uczniów matematyką i pokazanie, że matematyka rzeczywiście istnieje w każdej dziedzinie. W dniu 13 marca w turnieju uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej.

dzień matematyki 2

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie: Aleksandra Hendel kl. V, Wiktor Stachera kl. V, Żaneta Deszczyńska kl. VI i Julia Janiszewska kl. VI. 

dzień matematyki 1

W dniu 14 marca turniej zorganizowano dla uczniów Gimnazjum. Pierwsze miejsce (po dogrywce) zajęła drużyna w składzie: Mikołaj Dulewicz kl. I b, Wiktoria Pacak kl. II b i Weronika Piec kl. III a. Uczniowie zwycięskich drużyn w nagrodę otrzymali długopisy, a pozostali uczestnicy turnieju nagrody pocieszenia. Szkolnym organizatorem i prowadzącym turniej była Grażyna Myszkowska – nauczyciel matematyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *