turniej badmintona 3

Fenomenalny występ uczniów SP w Miedzierzy w II Wojewódzkim Turnieju Innowacji Pedagogicznej w Badmintonie w Mąchocica Scholasteria

16 marca 2017 r. w Mąchocica Scholasterii odbył się II Turniej Innowacji Pedagogicznej,  w którym udział wzięło 9 szkół: Chęciny, Piekoszów, Bodzechów, Szewna, Zaborowice, Końskie nr 1, Wodzisław, Mąchocice Scholasteria, Nowiny, Miedzierza. Turniej otworzył Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego i Strategii Zbigniew Wojciechowski. Opiekunem grupy była pani Sylwia Blaszyńska. Nagrody wręczył Wójt Masłowa pan Tomasz Lato. Był to bardzo udany występ uczniów SP w Miedzierzy.

turniej badmintona 1

I miejsce wywalczyła Julia Janiszewska i Wiktor Stachera. Dobry występ zanotował również Mateusz Górecki uzyskał piątą lokatę.

turniej badmintona 3

turniej badmintona 2

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie mecze były rozgrywane na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie i praca dzieci na treningach przynosi sukcesy dla nich samych ale także dla rodziców i szkoły.

turniej badmintona 6

turniej badmintona 5

Pani dyrektor Beata Janiszewska  na uroczystym apelu wyróżniła uczniów i odebrała puchar od pani Sylwii Blaszyńskiej dla szkoły. Podziękowała za godne reprezentowanie szkoły i gminy na arenie województwa. Życzyła powodzenia i dalszych sukcesów.

turniej badmintona 4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *