sukces 1

TO JEST SPEKTAKULARNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

24 marca 2017 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Kielcach odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.  Po uzyskaniu wysokiej lokaty w finale powiatowym w Fałkowie (zajęli II miejsce) uczniowie ZS w Miedzierzy również wzięli udział w tym wydarzeniu. Piątek okazał się dla nich szczęśliwy. Szli jak burza, wygrywając kolejne mecze. Chłopcy przegrali tylko z zawodnikami ze SP w Seceminie, ostatecznie zajmując II miejsce.  Po raz drugi w historii naszej szkoły uczniowie stanęli na podium w tej dyscyplinie sportowej! Szkołę w Miedzierzy reprezentował Paweł Długosz z klasy IV oraz Igor Jachimowski z klasy VI. Do zawodów przygotowała chłopców nauczycielka w-f Izabela Basiak.

sukces 4

sukces 3

sukces 2

sukces 5

Zadowoleni ze swoich osiągnięć, z szansą na kolejne, wrócili do szkoły, gdzie pogratulowała im pani dyrektor Beata Janiszewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *