LAUREATKI KONKURSU WOKALNEGO „WYGRAJ SZANSĘ”

W dniu 22 maja 2017 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się prestiżowy konkurs wokalny „Wygraj Szansę”. Poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko. Łowcy talentów z Agencji Telewizyjno-Estradowej TV Media tym razem obserwowali zmagania najlepszych młodych wokalistów ze szkół podstawowych  województwa świętokrzyskiego.

Wśród wykonawców nie zabrakło reprezentacji Gminy Smyków w składzie: Zofia Dudek – wokalistka, Amelia Bąk, Kinga Piec, Klaudia Łosiak, Amelia Jaremciotancerki.

Piosenka Anny Jantar pt. „Żeby szczęśliwym być” w wykonaniu utalentowanych i uroczych artystek bardzo spodobała się jury oraz publiczności. Dziewczęta wystąpiły w specjalnie zaprojektowanych i uszytych przez p. Ewę Sosnowską – Dudek na ten występ strojach. Przygotowana prezentacja artystyczna wywarła ogromne wrażenie. W przerwie jury udało się na naradę, a publiczność obejrzała program edukacyjny pt. „TRZEŹWOŚĆ NA CO DZIEŃ”.

Udział DZF „Królewiaczki” oraz szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Królewcu w tym artystyczno – muzycznym przedsięwzięciu był możliwy dzięki inicjatywie Wójta Gminy Smyków – p. Józefa Śliza.

Po spektaklu prowadzący ogłosił werdykt. Jury przyznało artystkom  III miejsce.

Za profesjonalny występ Zosia Dudek otrzymała tablet i pamiątkowy dyplom. Amelia Bąk, Kinga Piec, Klaudia Łosiak i Amelia Jaremcio za efektowną choreografię odebrały dyplomy i książki. Do występu młode artystki przygotowały panie: Dorota Kołodziejczyk i Agnieszka Nowacka.

 SERDECZNIE GRATULUJEMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *