pcpr 1

TALENT PLASTYCZNY UCZNIÓW DOCENIONY NA POWIATOWYM KONKURSIE

28 maja w Parku Miejskim w Końskich nastąpiło podsumowanie XII Koneckich Dni Profilaktyki. Podczas festynu wręczono również nagrody dla dzieci i młodzieży, którzy zostali wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rodzina – Twój Bezpieczny Świat”. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Końskich, Urząd Miasta i Gminy Końskie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich. Celem konkursu było umożliwienie dzieciom wyrażania uczuć i refleksji na temat wartości jakimi są: życie, rodzina i miłość, propagowanie postaw życiowych sprawiających, że ludzie są szczęśliwi, promowanie zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień.

pcpr

Zdj. PCPR w Końskich

Na konkurs przysłano 100 prac z całego powiatu. Jury postanowiło wyróżnić 43 prace, które uznano za najciekawsze. Wśród nagrodzonych prac znalazły się dwie wykonane przez uczniów naszej szkoły: Igora Wróbla z kl. II szkoły podstawowej i Jowity Węgrzyn z kl. II B gimnazjum. Nagrody ufundowali: Starosta Konecki, PCPR w Końskich oraz Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Końskich. Nagrody uczniom wręczyli Wicestarosta Konecki Pan Andrzej Marek Lenart oraz Członek Zarządu Powiatu Pani Dorota Duda.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *