bad. 10

III RODZINNY TURNIEJ BADMINTONA W MIEDZIERZY

W sobotę, 3 czerwca, w szkole w Miedzierzy odbyło się wydarzenie, którego fani lotki i rakietek nie mogli opuścić!  To już III Rodzinny Turniej w Badmintona!

Zainteresowanie uczniów tą dyscypliną sportową przyniosło zarówno duże sukcesy dla szkoły, jak i nowe doświadczenia. Już po raz trzeci dzieci wraz z rodzicami spotkali się na korcie, aby spędzić razem czas, zademonstrować swoje umiejętności i pokazać, jak można  miło bawić się w rodzinnym gronie. Nie zabrakło emocji, uśmiechów i rodzinnego dopingowania. Podsumowaniem turnieju było wręczenie uczestnikom rozgrywek pamiątkowych dyplomów, pucharów  i medali przez panią dyrektor Beatę Janiszewską. Fundatorem pucharów i medali był Wójt Gminy Smyków Józef Śliz. Organizatorem zawodów była jak zawsze nauczycielka w-f, p. Sylwia Blaszyńska.

bad. 5

Zawody rozegrano systemem grupowo – pucharowym gier podwójnych w kategorii Juniorów i Młodzików. Mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów do 11 punktów.

bad. 9

bad. 8

bad. 7

bad. 6

Oto wyniki zawodów:

Kategoria Młodzików

I miejsce – Paweł Długosz i Aleksandra Bednarczyk

bad. 1

II miejsce – Jakub i Sławomir Blaszyńscy

III miejsce – Antoni Lesiak i Marcin Woźniak

Kategoria Juniorów

I miejsce – Igor Jachimowski i Jakub Pacak

bad. 2

I miejsce – Wiktor Stachera i Sylwester Olewiński

III miejsce – Dawid i Agnieszka Stachera

bad. 4

Pozostali uczestnicy:

Patryk Nowicki, Joanna Nowicka, Klaudia Nowicka, Szymon Szymczyk, Aleksandra Lasocka, Jesica Wierzbowska, Mateusz i Klaudia Adach, Natalia Kubała, Adam Kubała, Mateusz Kwiecień, Hubert Kwiecień, Natalia Kuleta, Andrzej Kuleta, Julia Janiszewska, Sylwester Janiszewski, Jakub Szewczyk, Klaudia Wychowaniec, Zuzanna Dudek, Aleksandra Stachera, Patrycja Szmarkieta.

bad. 3

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *