Hubert 9

TRENING Z MISTRZEM!

Trening z Mistrzem to kolejna wyjątkowa akcja w naszej szkole. Dzisiaj naszym specjalnym gościem był absolwent Zespołu Szkół w Miedzierzy, Hubert Kornecki. Jego pasją była i jest piłka ręczna. Treningi rozpoczął już w czasie nauki w szkole podstawowej. Jest wychowankiem KSSPR w Końskich, gdzie rozwijał swój talent. Obecnie jest zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk na pozycji: lewy rozgrywający. Gra z numerem 10 na koszulce.

Hubert 1

Hubert

Hubert przyjechał do szkoły, aby poprowadzić trening z uczniami klasy III szkoły podstawowej. Na hali sportowej wszyscy z uwagą słuchali jego poleceń i wykonywali je najlepiej, jak potrafili. Hubert zachęcał dzieci do ćwiczeń, uprawiania sportu. Stał się dla nich prawdziwym idolem i autorytetem. Po treningu ustawili się do niego w kolejce po autografy, co najwyraźniej mile zaskoczyło naszego gościa.

Hubert 8

Hubert 7

Hubert 6

Hubert 5

Hubert 4

Hubert 3

Hubert opowiadał o sobie, o swoich planach, treningach, meczach. Spotkał się również z nauczycielami szkoły podstawowej i gimnazjum. Miło było powspominać stare czasy, kiedy Gimnazjum w Miedzierzy było Mistrzem Województwa w Piłce Ręcznej, również dzięki jego grze.  Pani dyrektor Beata Janiszewska podziękowała Hubertowi za przybycie i możliwość przeprowadzenia treningu. Życzymy dalszych sukcesów i częstszych odwiedzin w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy!

Hubert 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *