Trampkarze KS Smyków zakończyli sezon 2016/2017 na pierwszym miejscu w swojej grupie

Za nami trzeci sezon w rozgrywkach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, zawodnicy ze Smykowa trenujący pod okiem Jacka Kołodziejczyka zajęli w swojej grupie trampkarza młodszego tzw, licencyjnej I miejsce.
Chłopcy  z KS Smyków, ich trener 
i duża grupa rodziców jeżdżąca z nami na mecze mogą być zadowoleni z wyników, ponieważ drużyny, z którymi rywalizują mają zawodników w większości z rocznika 2003( w takim roczniku gramy w lidze ), natomiast u nas skład jest od 2003 do 2007 rocznika, co w przypadku dzieci jest bardzo istotne ze względu na warunki fizyczne. Ponadto wszystkie mecze graliśmy na wyjazdach, ze względu na budowę boiska.
Skład KS Smyków: Piotr Rejmak, Fabian Kozłecki, Dominik Nowakowski, Dawid Nowakowski, Dawid Śliz, Kacper Kasiński, Mateusz Górecki, Miłosz Górecki, Wiktor Grabarczyk, Igor Janus, Dawid Leśniak, Wiktor Dulewicz, Bartłomiej Dulewicz, Wiktor Kosma, Paweł Długosz, Jakub Zbróg, Igor Rogula, Paweł Długosz, Jan Brzykcy, Mateusz  Tomaszewski, Patryk Sztandera, Patryk Nowicki, Paweł Wilk, Dawid Stachera, Wiktor Stachera, Szymon Spera, Jakub Spera, Przemysław Matusiak, Jakub Wołczyk, Patryk Stachera. Trener Jacek Kołodziejczyk.
WYNIKI naszego zespołu w lidze;
 KS Smyków – Bucovia Bukowa           3-0,   1-1
KS Smyków–  Hetman II Włoszczowa   4-0,  4-2
KS Smyków–  Zryw Skroniów               5-0,  2-4
 KS Smyków– Sokół Rykoszyn              3-0,  12-0
KS Smyków– GLKS Krasocin               3-0,  3-0 (walkower drużyna wycofana z rozgrywek)
Tabela końcowa;
1. KS Smyków       19 pkt.
2. Bucovia                  14 pkt.
3. Zryw                       13 pkt.
4. Hetman II               9 pkt.
5. Sokół                        0 pkt.
6. Rykoszyn                 0.pkt(wycofany z rozgrywek)
Nasza drużyna brała również udział w rozgrywkach organizowanych przez Ludowe Zespoły Sportowe, zajmując II miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.
Wyniki:
KS Smyków – Wierna Małogoszcz  4-0
KS Smyków – Stal Kunów               4-1
KS Smyków – Zryw Łopuszno         0-2
Tabela;
1. Zryw                 7 pkt.
2. KS Smyków    6 pkt.
3. Wierna             4 pkt.
4. Stal                  0 pkt.
W sezonie 2016/2017 rozegraliśmy wiele spotkań sparingowych, a oto wyniki:
KS Smyków – Victoria Mniów                     5-1
 KS Smyków –  Astra Piekoszów                10-1,  7-1
 KS Smyków(2006)-Astra Piekoszów          3-3
 KS Smyków– AP Końskie(2004)                6-1,   4-1
 KS Smyków– AP Końskie ( 2005)              5-0,   7-5
 KS Smyków(2005) – AP Końskie(2006)    3-2,   5-0
KS Smyków – Neptun Końskie(2004)        6-0,   4-0
KS Smyków(2005)- Neptun II                     4-0,  4-1
 KS Smyków– Partyzant   Radoszyce          7-0
KS Smyków– Bucovia Bukowa                    4-0

Realizacja wszystkich działań naszego klubu tj. porycie kosztów wyjazdu, opłaty sędziów, licencyjne, trenera, ciągłe doposażanie  w sprzęt sportowy i stroje jest możliwe dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu pana Wójta Gminy Smyków Józefa Śliza i Rady Gminy Smyków, która zawsze przychylnie patrzy na potrzebę rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży. Najlepszym dowodem na to jest nowo powstały obiekt sportowy  w Miedzierzy, na którym będą rozgrywane mecze od nowego sezonu. Osiągnięcia sportowe i zaangażowanie dzieci docenia również pan Waldemar Zbróg,  który bardzo chętnie sponsoruje nasz klub. Za sprawy organizacyjne naszego Stowarzyszenia Sportowego odpowiada Paweł Owczarek – prezes klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *