stypendia 1

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W MIEDZIERZY – STYPENDIA WÓJTA GMINY SMYKÓW

Za swoją całoroczną pracę i aktywny udział w życiu szkoły uczniowie zostali nagrodzeni stypendiami Wójta Gminy Smyków. Oto lista uczniów, którym przyznano stypendia:

SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017

  1. W kategorii: wysokie wyniki w nauce:
  • Paweł Długosz, kl. IV – średnia ocen 4,9
  • Zuzanna Stachera, kl. IV – średnia ocen 5,09
  • Natalia Włodarczyk, kl. V – średnia ocen 4,90
  • Natalia Arabasz, kl. V – średnia ocen 5,09
  • Kinga Majchrzak, kl. V – średnia ocen 5,27
  • Kinga Majcher, kl. V – średnia ocen 5,09
  • Aleksandra Hendel, kl. V – średnia ocen 5,09
  • Wiktor Stachera, kl. V – średnia ocen 5,18
  • Martyna Wojas, kl. VI – średnia ocen 5,1
  • Aleksandra Lasocka, kl. VI – średnia ocen 5,1
  • Żaneta Deszczyńska, kl. VI – średnia ocen 5,1
  • Dawid Stachera, kl. VI – średnia ocen 5,18
  • Dawid Pękalski, kl. VI – średnia ocen 4,91
  • Natalia Kubała, kl. VI – średnia ocen 5,27
  • Natalia Kuleta, kl. VI – średnia ocen 5,0
  • Paulina Sosnowska, kl. VI – średnia ocen 5,0
  • Mateusz Adach, kl. VI – średnia ocen 4,91
  • Szymon Szymczyk, kl. VI – średnia ocen 4,91
  • Julia Janiszewska, kl. VI – średnia ocen 5,36 – najwyższa średnia w szkole podstawowej!!!
  1. W kategorii: wybitne osiągnięcia sportowe:
  • Paweł Długosz, kl. IV
  • Wiktor Stachera, kl. V
  • Julia Janiszewska, kl. VI
  • Igor Jachimowski, kl. VI
  1. W kategorii: osiągnięcia artystyczne:
  • Paulina Sosnowska, kl. VI
  • Natalia Kuleta, kl. VI
  • Natalia Kubała, kl. VI
  • Zuzanna Bielecka, kl. VI

stypendia

GIMNAZJUM 2016/2017

  1. W kategorii: wysokie wyniki w nauce:
  • Wojciech Opara, kl. I B – średnia ocen 5,10
  • Emilia Kuśmierczyk, kl. II A – średnia ocen 5,07
  • Łukasz Stachera, kl. II A – średnia ocen 4,93
  • Zuzanna Dudek, kl. II B – średnia ocen 5,2
  • Aleksandra Stachera, kl. II B – średnia ocen 5,13
  • Klaudia Wychowaniec, kl. II B – średnia ocen 5,26
  • Karol Kwiecień, kl. II B – średnia ocen 5,0
  • Wiktoria Pacak, kl. II B – średnia ocen 5,26
  • Weronika Węgrzyn, kl. II B – średnia ocen 4,93
  • Julia Kuśmierczyk, kl. III A – średnia ocen 4,93
  • Wiktoria Dobrowolska, kl. III A – średnia ocen 5,14
  • Weronika Maleszak, kl. III A – średnia ocen 5,36
  • Aleksandra Banasik, kl. III B – średnia ocen 5,57 – najwyższa średnia w gimnazjum!!!
  • Maciej Biegaj, kl. III B – średnia ocen 5,0
  • Karolina Błońska, kl. III B – średnia ocen 5,14
  • Jesica Grochowska, kl. III B – średnia ocen 4,93
  • Dominika Maleszak, kl. III B – średnia ocen 4,93
  • Patrycja Piotrowska, kl. III B – średnia ocen 5,28
  1. W kategorii: wybitne osiągnięcia sportowe:
  • Kacper Kasiński, kl. I A
  • Marcelina Kuśmierczyk, kl. I B
  • Wiktor Witkowski, kl. I B
  • Wiktoria Kos, kl. I B
  • Kamil Nowak, kl. II B
  • Kamila Obratańska, kl. II A
  • Mateusz Kamont, kl. II A
  • Kuba Miłosz Pacak, kl. II A
  • Magdalena Mogielska, kl. II A
  • Kacper Bednarz, kl. III A
  • Dawid Gaweł, kl. III B
  • Hubert Góral, kl. III B
  • Bartłomiej Zbróg, kl. III B
  • Krzysztof Lachowski, kl. III B
  • Paweł Kos, kl. III B

 

  1. W kategorii: osiągnięcia artystyczne:
  • Karolina Pęczkowska, kl. II A
  • Agnieszka Kałmuk, kl. II A
  • Katarzyna Stasińska, kl. II B

Dla uczennic, które otrzymały najwyższą średnią ocen, nagrodę specjalną ufundowała dyrektor szkoły p. Beata Janiszewska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *