KRÓLEWIACZKI tak spędziły wakacje

Dzięki sponsorom oraz nagrodom konkursowym Królewiaczki w komplecie mogły wyjechać na trzydniową wycieczkę do Pragi. Podczas pobytu zwiedzili Kotlinę Kłodzką, Wambierzyce, Karłów, gdzie wspięli się na najwyższy szczyt Gór Stołowych – Szczeliniec Wielki. Drugi dzień wycieczki był poświęcony zwiedzaniu Pragi. W pięknymi malowniczym mieście odwiedzono Hradczany z barokową zabudową, Most Karola oraz zabytkowe zaułki Starego Miasta. W drodze powrotnej Królewiaczki zwiedziły Park Zdrojowy
w Dusznikach Zdrój oraz w Polanicy, a największą atrakcją w tym dniu okazał się Złoty Stok – muzeum kopalni złota oraz miasto Wrocław z jego malowniczą, przepiękną architekturą. Szczęśliwi, zdrowi oraz nasyceni urokami zwiedzonych miejsc wrócili do domu.
To już kolejny wyjazd Królewiaczków w okresie wakacyjnym. Podczas pierwszego wyjazdu zespół zwiedził Zakopane oraz jego okolice. W zeszłym roku zabawie i szaleństwu nie było końca w Energylandii w Zatorze.
W tym roku dzieci wzbogaciły  również swoje turystyczne doświadczenia.  Wyjazd odbył się z biurem podróży Poltur. Wycieczkę zorganizowały p. Dorota Kołodziejczyk i p. Agnieszka Nowacka. W opiece nad dziećmi pomagała także p. Justyna Piekarska.

Podczas wakacji zespół również występował na imprezach gminnych i powiatowych, m.in.: Jubileusz 120-lecia PSS Społem, Kuźnice Koneckie, Festyn rodzinny ,,Jagódka 2017’’ w gminie Smyków, festyn charytatywny oraz zakończenie roku akademickiego w Końskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *