Jagódka 11

REWELACYJNE WYSTĘPY PODCZAS FESTYNU „JAGÓDKA” I ZASŁUŻONA NAGRODA

22 lipca 2017 roku w naszej Gminie odbył się Festyn Rodzinny – „Jagódka 2017”,  z tej okazji na scenie swoje zdolności wokalne i taneczne prezentowali uczniowie z Zespołu Szkół w Miedzierzy. Uczennice klasy IIb Gimnazjum bezbłędnie zaprezentowały  „Taniec Irlandzki”.

Jagódka

Dziewczynki ze Szkoły Podstawowej pięknie zatańczyły taniec  „Mi ritmo”, zaś uczniowie klasy VI zaprezentowali włoski taniec „Tarantela”.

Jagódka 4

Jagódka 3

Jagódka 2

Jagódka 1

Najmłodsza wokalistka z oddz. „0”, Maja Wojas, zaśpiewała piosenkę pt „Podajmy sobie ręce”.

Jagódka 5

Nie zabrakło również naszych  „Słoneczek” z Punktu Przedszkolnego w Miedzierzy, które przepięknie zatańczyły  „Poloneza”, czym wzbudziły zachwyt nawet marszałka Adama Jarubasa.

Jagódka 9

Jagódka 8

Jagódka 7

W nagrodę za piękne występy uczniowie naszej szkoły otrzymali voucher do kina ufundowany przez państwa Katarzynę i Pawła Góreckich.

festyn

1 września wszyscy występujący na „Jagódce” wraz ze swoimi wychowawcami udali się na wycieczkę do kina na bajkę pt. „Gang Wiewióra 2”. Uczniowie ci mali i duzi z dużym zainteresowaniem przyglądali się przygodom głównych bohaterów. Po skończonym seansie pełni wrażeń i dobrego humoru wszyscy wróciliśmy do swoich domów. Fundatorem przejazdu był pan Adam Dulewicz.

kino

Opiekunowie wycieczki: Katarzyna Sykuła, Aldona Mechelewska, Sylwia Dulewicz

WSZYSTKIM SPONSOROM DZIĘKUJEMY ZA HOJNY GEST !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *