Kiełek

Razem dbamy o aktywność sportową młodzieży – mecz Vive Kielce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, w dniu 26 września popołudniu został zorganizowany wyjazd uczniów szkoły podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi wraz z opiekunami: Sylwią Blaszyńską, Jerzym Dudą,  p. dyr. Beatą Janiszewską i Agnieszką Czarnecką, na mecz piłki ręcznej PGE Vive Kielce
z drużyną Piotrkowa Trybunalskiego
. W wyjeździe uczestniczyło 40 uczniów z klas IV – III gimnazjum.

Zespół Talanda Dujszebajewa ponownie zagrał na wysokim poziomie, pokonując rywala 40:26. Uczniowie naszej szkoły mieli szansę obejrzeć to wydarzenie na żywo! Było to dla nich wspaniałe przeżycie. Mocno kibicowali, przeżywając każdą porażkę. W przerwie zaprosili maskotkę drużyny, Kiełka, do wspólnego zdjęcia.

Warto przypomnieć, że wśród absolwentów naszej szkoły są już zawodnicy piłki ręcznej, którzy dostali powołanie do kadry narodowej, np. Mateusz Kornecki, Hubert Kornecki, Wiktor Kubała. A może ktoś następny z naszych uczniów pójdzie w ślady Jureckiego, Szmala czy Bieleckiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *