cyrk 8

CYRKOWE SZTUCZKI KLAUNA MANIUSIA W NASZEJ SZKOLE

Wtorek 3 października obfitował w ciekawe zdarzenia. Z rana do najmłodszych, i tych starszych, uczniów szkoły przyjechał na zaproszenie pani dyrektor Beaty Janiszewskiej Cyrk „Focus”. Zebranych na hali wesoło powitał klaun Maniuś. Wraz ze swoją koleżanką Swietłaną wykonywali niesamowite pokazy akrobatyczne. Wprowadzili dzieci w niesamowity świat magii i iluzji. Klaun potrafił wyczarować królika z pustej doniczki, wykonał pokaz ognia, chodził bosymi stopami po tłuczonym szkle i po szablach ułożonych na schodkach. Zastrzegał jednak, by dzieci nie robiły tego w domu. Atrakcją dla dzieci okazał się tresowany piesek skaczący przez obręcze i żywy zielony gekon. Każdy z uczniów chciał go pogłaskać. Pani Swietłana żonglowała piłeczkami, kręglami, kręciła kołami hula – hop.

cyrk 9

cyrk 7

cyrk 6

cyrk 5

cyrk 4

cyrk 3

cyrk 2

cyrk 1

W pokazach uczestniczyły też dzieci oraz nauczyciele. Wszyscy bawili się bardzo wesoło i nagradzali występy gromkimi brawami. Repertuar przygotowany przez Cyrk „Focus” był przezabawny i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś zawita do naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *