„BEZPIECZNI I ZDROWI… NA ROWER GOTOWI!” – WARSZTATY ROWEROWE

  Miłośnicy jednośladów ze Stowarzyszenia Ostrower: Sebastian Majewski i Bartosz Karcz  postanowili swoją pasją zarazić uczniów klasy V i VII ze Szkoły Podstawowej w Królewcu.
  Interesująca forma dwugodzinnych warsztatów połączona z prezentacją multimedialną pt. „Historia rowerów” oraz wystawą rowerów w stylu retro to tylko część atrakcji przygotowanych dla młodzieży.


Głównym celem zajęć było przekonanie uczniów do aktywnego spędzania czasu przy jednoczesnym zapewnieniu im wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących zdrowego i bezpiecznego korzystania z roweru.


W trakcie warsztatów Sebastian Majewski inżynier, projektant, konstruktor i pasjonat miejskich rowerów w stylu retro oraz Bartosz Karcz podróżnik,  animator kultury teatralnej, mający w swoim dorobku epizody z aktorstwem, reżyserią i scenopisarstwem angażowali uczestników w różnorodne zadania teoretyczne i praktyczne. 

     Warto podkreślić, iż wszyscy bardzo dobrze się z nich wywiązali, za co otrzymali pamiątkowe gadżety.  
    Organizatorem warsztatów była p. Aneta Zroślak. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: p. Jacek Kołodziejczyk i p. Agnieszka Nowacka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *