wspólne zdjecie

Z wizytacją w OSP Kozów

Druhowie z OSP Kozów gościli w czwartek, 19 października gości z Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach oraz Komendy Powiatowej PSP W Końskich.

Komendę Wojewódzką reprezentował zastępca Świętokrzyskiego Komendanta PSP bryg. Tomasz Bajerczak. Komendę Powiatową PSP w Końskich reprezentowali Komendant Powiatowy mł. bryg. Grzegorz Zieliński oraz jego z-ca bryg. Bogusław Jakóbczyk.
W wizytacji uczestniczyli także Prezes OSP Kozów dh Mariusz Kos wraz ze swoją załogą. Jednostka Kozów należy do KSRG w powiecie koneckim. Bryg. Tomasz Bajerczak po raz pierwszy wizytował OSP Kozów. Prezes Mariusz Kos przedstawił historię jednostki oraz statystykę udziału w zdarzeniach, przedstawił również zapotrzebowanie sprzętowe, które wynika z bliskiego położenia DK 74, co wiąże się z licznymi wypadkami drogowymi. Ponieważ komendant Bajerczak zajmuje się sprawami kwatermistrzostwa, sprawy wyposażenia interesowały go szczególnie. Komendant bardzo pozytywnie wyrażał się o nowym obiekcie, szczególną uwagę zwrócił na wzorowy porządek panujący w garażu. Druhowie rozmawiali również o bieżących potrzebach jednostki.

Zdjęcia PSP Końskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *