aktor

JAK ZOSTAĆ AKTOREM? – SPOTKANIE Z ARTUREM BARCISIEM

Spotkanie twarzą w twarz z osobą znaną uczniom tylko z ekranu jest niesamowitym przeżyciem. Mogły go doświadczyć uczennice gimnazjum: Katarzyna Stasińska i Patrycja Szmarkieta, gdyż pani Agnieszka Czarnecka zabrała je do Kielc do Domu Środowisk Twórczych na „Podwieczorek z Gwiazdą”, którą w niedzielę 29 października był aktor Artur Barciś, znany z serialu „Ranczo” oraz sitcomu „Miodowe Lata”.

aktor 1

Aktor opowiadał jak to się stało, że został aktorem, o swojej drodze do kariery. Dzielił się anegdotami z planu filmowego i kulis teatralnych. Zaprezentował ćwiczenia z dykcji i zachęcił piosenką obecnych do ćwiczeń artykulacyjnych. Gimnazjalistki wiele się dowiedziały o aktorstwie i przeszkodach w osiąganiu celu, ale też determinacji w dążeniu do niego. Zrozumiały, że odkrywanie uzdolnień i predyspozycji zawodowych pomaga w określeniu swojej przyszłości.

AKTOR 3

Po części oficjalnej spotkania był czas na autografy i wspólne zdjęcia. Było to kolejne spotkanie z ciekawym człowiekiem, ale z pewnością nie ostatnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *