KRÓLEWIEC PODWÓJNYM WICEMISTRZEM W TURNIEJU POWIATOWYM „Z PODWÓRKA NA STADION”

W Stadnickiej Woli odbył się finał powiatowy turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym w obu kategoriach wiekowych tj. under 10 i under 12 wystąpili chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Królewcu. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele, gdyż obie nasze drużyny zajęły drugie miejsca uznając wyższość tylko Akademii Piłkarskiej Końskie, w której grają uczniowie z różnych szkół, ale regulamin pozwala na udział takich zespołów co nie do końca jest sprawiedliwe.

Wyniki naszego zespołu (chłopcy młodsi)
SP Królewiec –   SP 2 Stąporków       2:1
SP Królewiec –   SP Stadnicka Wola   3:3
SP Królewiec –   SP Górniki                 3:0
SP Królewiec –   Akademia Piłkarska Końskie  1:1

Tabela końcowa:
1. AP Końskie
2. SP Królewiec
3. SP Stadnicka Wola
4. SP 2 Stąporków
5. SP Górniki

W naszej drużynie zagrali: Jakub Maleszak, Dawid Dobrowolski, Krystian Kos, Mateusz Karczmarczyk, Jakub Tomczyk, Bartosz Piotrowski, Przemysław Stachera, Artur Basiak, Mikołaj Rejmak, Miłosz Bugajski.

Wyniki chłopców starszych:
SP Królewiec – SP Górniki                7:1
SP Królewiec – SP Stadnicka Wola II 7:0
SP Królewiec – SP Wilczkowice         3:0
SP Królewiec – AP Końskie               1:4
SP Królewiec – SP Stadnicka Wola I  1:1

Tabela końcowa:
1. AP Końskie
2. SP Królewiec
3. SP Stadnicka Wola I
4. SP Stadnicka Wola II
5. SP Grodzisko
6. SP Pilczyca
7. SP Górniki
8. SP Wilczkowice

Skład naszej drużyny:  Jakub Zbróg, Igor Rogula, Karol Maleszak, Jan Brzykcy, Dawid Nowakowski, Bartłomiej Momot, Patryk Stachera, Szymon Piotrowski, Kamil Osiak, Bartłomiej Jarząbek, Eryk Śliz, Paweł Długosz.

Opiekunem obu ekip jest Jacek Kołodziejczyk.

 SERDECZNIE  GRATULUJEMY!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *