listopad1

W WOLNYM CZASIE DOPINGUJEMY DRUŻYNĘ PGE VIVE KIELCE

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły kibicowali swojej ulubionej drużynie PGE Vive Kielce. Tym razem 18 listopada nasi mistrzowie piłki ręcznej rozegrali emocjonujący mecz z drużyną Aalborg Handbold. Oczekiwania kibiców rosły z chwilą przekroczenia progu Hali Legionów w Kielcach. Przez cały mecz trudno było nie tylko naszym uczniom usiedzieć na miejscach. Spotkanie stało bowiem na bardzo wysokim poziomie. Głośny doping wyrażał uczucia i emocje kibiców. O wyniku decydowały ostatnie sekundy meczu. Sławomir Szmal obronił rzut Lovro Jotica , zapewniając zwycięstwo Vive 28:27!!! Wszystkich rozpierała radość i duma! Już za tydzień kolejne spotkanie z Paris Saint – Germain Handball. I znów będziemy wspierać naszych szczypiornistów.

listopad

listopad 2

listopad3

Celem wyjazdu było propagowanie zdrowego stylu życia oraz jakże ważna integracja zespołu szkolnego. Opiekunami uczniów byli: dyr. szkoły, p. Beata Janiszewska i nauczyciel w – f, p. Sylwia Blaszyńska.

listopad4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *