kino

Wyjazd przedszkolaków do kina na film ”PIERWSZA GWIAZDKA”

W dniu 4 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawczyni pani Marii Zbróg i rodziców wybrały się na wycieczkę  do Multikina  w Kielcach na projekcję filmu przygodowego pt.”PIERWSZA GWIAZDKA”. Mały, odważny osiołek, o imieniu Bo,  urocza owieczka Ruth, oraz gołębie o wielkich aspiracjach, wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wszyscy oni stali się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Dzieciaki bawiły  się przednio, podskakując ze strachu wtedy, gdy pojawiały  się na ekranie czarne charaktery, i śmiejąc się, gdy działo  się coś zabawnego.

Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia. Maluchy  nie tylko obejrzały bajkę, ale również miały okazję sprawdzić swoje umiejętności w zakresie kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, bezpiecznego zachowania się podczas jazdy autokarem i na schodach ruchomych czy w windzie. W czasie wycieczki wytwarzała się przyjemna atmosfera, ułatwiająca serdeczne kontakty, okazywanie sobie uprzejmości, serdeczności i koleżeńskości.

Piękna  bajka oraz napotkana w galerii  choinka z reniferami i saniami pełnymi prezentów wprowadziły dzieciaki w cudowny świąteczny nastrój.   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *