miki

WYJĄTKOWE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIEDZIERZY

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.  W tym wyjątkowym dniu również uczniowie pojawili się ubrani w stroje z akcentem mikołajkowym.

miki

miki

Tego dnia, jak co roku, panował u nas wyjątkowy klimat. Przede wszystkim za sprawą Szanownego Gościa. Wszyscy rozpoznali Go od razu – to Mikołaj. Był to dobry znak świadczący o tym, że uczniowie naszej szkoły byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów i słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.

miki

miki

miki

Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka – i dla młodszego, i starszego, i dla grzecznego, i dla mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów.

miki

miki

Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza młodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie  z Mikołajem minęło bardzo szybko, lecz sprawiło wszystkim wiele radości i ważeń.

miki

Mikołaj udał się wraz ze Śnieżynkami do odległej Laponii. Zapraszamy za rok. Na pewno będziemy grzeczni !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *