miki

WYJĄTKOWE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIEDZIERZY

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.  W tym wyjątkowym dniu również uczniowie pojawili się ubrani w stroje z akcentem mikołajkowym.

miki

miki

Tego dnia, jak co roku, panował u nas wyjątkowy klimat. Przede wszystkim za sprawą Szanownego Gościa. Wszyscy rozpoznali Go od razu – to Mikołaj. Był to dobry znak świadczący o tym, że uczniowie naszej szkoły byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów i słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.

miki

miki

miki

Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka – i dla młodszego, i starszego, i dla grzecznego, i dla mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów.

miki

miki

Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza młodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie  z Mikołajem minęło bardzo szybko, lecz sprawiło wszystkim wiele radości i ważeń.

miki

Mikołaj udał się wraz ze Śnieżynkami do odległej Laponii. Zapraszamy za rok. Na pewno będziemy grzeczni !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *