vive

Wzięliśmy udział w akcji „Pluszowy Miś” na meczu PGE VIVE!

Od dawna wiadomo, że nasi uczniowie są wiernymi kibicami Piłki Ręcznej w wykonaniu Klubu Sportowego PGE Vive Kielce. Wraz z opiekunami pojawiają się na meczach drużyny. Tak było 13 grudnia  w Hali Legionów. Po meczu Vive Kielce z KPR Legionowo, który oczywiście wygrali „nasi”, rozpoczęła się dobra zabawa.

vive

vive

vive

Pierwszą niespodzianką był tzw. Dziki Mecz, zabawa, w której dzieci zagrały wspólnie z zawodnikami w dwóch drużynach: Żółtej i Niebieskiej. Po 1. gwizdku na boisko spadł „deszcz pluszaków”. Również z rąk naszych uczniów. Efekt był zaskakujący. Zabawki te otrzymają dzieci z Domów Dziecka. Młodzież z Miedzierzy dołączyła się również do akcji Szlachetnej Paczki, przygotowując artykuły i przedmioty dla potrzebującej pani Moniki.

vive

 

vive

vive

Najlepszy był jednak koniec. Młodzież czekała cierpliwie na swoich ulubionych szczypiornistów, żeby zdobyć autografy, zdjęcia lub choćby przez chwilę porozmawiać z idolami. Jedna z naszych dziewcząt, Łucja Kołodziejczyk, marzyła o zdjęciu ze Sławomirem Szmalem. Szczęście jej sprzyjało, ponieważ najpierw wygrała koszulkę z jego autografem, a potem mogła zrobić sobie zdjęcie. – Dzieci były przeszczęśliwe. Potrafią pomagać, co już wielokrotnie udowadniały, a przy tym się dobrze bawić. Fajnie być dyrektorem tak wspaniałej młodzieży! – skomentowała Beata Janiszewska, dyrektor SP w Miedzierzy.

Opiekunami wyjazdu były: Beata Janiszewska i Sylwia Blaszyńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *