logo

SUKCES NA KONKURSIE WOJEWÓDZKIM!

Uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Miedzierzy, Mateusz Adach, otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Mateusz przygotował prezentację multimedialną dotyczącą bezpiecznego korzystania z Internetu. Jego opiekunem była pani Izabela Basiak.

Konkurs odbył się w ramach projektu pod tą samą nazwą, którego organizatorem byli: ŚCDN w Kielcach, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.

chmura

Pierwszym etapem konkursu było przeprowadzenie w zgłoszonych szkołach, w tym i w naszej, cyklu spotkań i zajęć z bezpiecznego korzystania z Internetu, które poprowadzili funkcjonariusze policji. Następnie zgodnie z kategoriami uczniowie zgłosili gotowość wzięcia udziału w konkursie, przygotowując pracę plastyczną (klasy I-III), prezentację (klasy IV-VII) lub poradnik multimedialny do bezpiecznego korzystania z Internetu (gimnazja i szkoły średnie). Do konkursu stanęło 378 uczniów z całego województwa, tym bardziej cieszymy się, że wśród osób nagrodzonych znalazł się nasz uczeń. Gratulujemy Mateusz! Kolejny uczeń Szkoły Podstawowej w Miedzierzy odnalazł swoją mocną stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *