PCK

SUKCES NA XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

W dniu 17 listopada 2017 roku na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, w którym udział wzięło: 18 uczniów Gimnazjum oraz 6 uczniów Szkoły Podstawowej.

Jest to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady napisali test wyboru, w którym musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Najlepszy wynik osiągnęła Julia Janiszewska – uczennica klasy VII i w dniu 15 grudnia reprezentowała naszą szkołę na etapie rejonowym  w Zarządzie Rejonowym PCK w Końskich, zajmując zaszczytne 1 miejsce

 Serdecznie jej gratulujemy! Opiekun SK PCK Anna Łącka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *