Świąteczna paczka od harcerzy z SP Królewiec

   Podczas wspólnej wigilii, harcerze podjęli inicjatywę przygotowania paczek  dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. W akcję zaangażowali również kolegów i koleżanki ze swoich klas.
Dzięki ofiarności naszych uczniów i sprawnej akcji naszych harcerzy udało się zgromadzić wiele artykułów spożywczych i zabawek, które mamy nadzieję, ucieszyły rodziny związane z naszą szkołą.

  Ten miły świąteczny akcent sprawił wiele radości obdarowanym i nie mniej obdarowującym, bo „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi” – Jan Paweł II.

  Akcję nadzorowały panie: Elżbieta Zbróg, Jolanta Błońska, Agata Jarzyńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *