Dzień Bezpiecznego Internetu

6 lutego 2018r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w Internecie m.in. cyberprzemocą, hejtem, seksingiem, ksenofobią. Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji,
a dobre i pozytywne relacje ą oparte na poszanowaniu drugiej strony.

Tego dnia w naszej szkole została zorganizowana akademia pod opieką pani Magdaleny Faszczewskiej oraz konkurs wewnątrzszkolny „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Dla uczniów klas IV-VI konkurs plastyczny,
a dla uczniów klas VII-II gimnazjum- konkurs na prezentację multimedialną.

Nagrodzone osoby w konkursie plastycznym to:

Wyróżnienia: Amelia Zroślak, Natalia Arabasz;

III miejsce: Amelia Grabarczyk;

II miejsce: Kamila Basiak;

I miejsce Natalia Włodarczyk.

Nagrodzone osoby w konkursie na prezentację multimedialną to:

III miejsce: Wiktor Pacak;

II miejsce: Aleksandra Lasocka;

I miejsce: Mateusz Adach.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *