„ZAKOCHANI KONTRA RESZTA ŚWIATA” – CZĘŚĆ I.

Walentynki to dzień, w którym myślimy przede wszystkim o miłości. Kiedy jesteśmy zakochani, zakochani
z wzajemnością świat wydaje nam się piękny, cieszy nas każdy drobiazg. Chcemy, żeby wszyscy wokół nas byli szczęśliwi, czujemy się tak silni, że moglibyśmy przenosić góry. Miłość nie czeka na nadzwyczajne okazje, wykorzystuje mało znaczące. Należy iść za głosem serc a, ponieważ serce można otworzyć tylko przez miłość.

Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Miedzierzy została zorganizowana akademia pod hasłem „All you need is love”. Uczniowie przekazali historię Walentynek poprzez śpiew, taniec i recytację. Naszych aktorów przygotowały pani Katarzyna Sykuła i pani Katarzyna Spera.

Oprócz tego został zorganizowany wewnątrzszkolny konkurs na najlepszą Walentynkę. Wszyscy uczniowie włożyli w nie dużo pracy i serca. Wybór był trudny, ale udało nam się wybrać najpiękniejsze. Zwycięscy otrzymali drobne, urocze upominki.

Wyróżnienie:

Jowita Węgrzyn,
III miejsce: Natalia Pytel,
II miejsce: Paulina Janus,
I miejsce: Kinga Maleszak.

Na zakończenie chłopcy z III a zaśpiewali piosenkę „Miłość w Zakopanem”, tym samym wywołali na sali wielki uśmiech. Tradycyjnie pani dyrektor podziękowała za trud włożony w przygotowanie akademii i stwierdziła – „ Cieszę się, że mogę być dyrektorem tak wspaniałej młodzieży”. Bało jak zawsze u nas miło, wyjątkowo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *