WALENTYNKI dla CHŁOPCA i DZIEWCZYNKI

  Ostatni dzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” – wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami.
Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie…???
Jak co roku, Samorząd Uczniowski w naszej szkole zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Zaskoczenie niektórych odbiorców było duże, ale na pewno wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane kartki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *