„Karnawałowa zabawa, karnawałowy bal, kto nie bawił się z nami, temu będzie żal.”

       Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów zerowych oraz uczniowie klas I-VII SP w Królewcu wspólnie z panią dyrektor i nauczycielami świetnie bawili się na hali sportowej, która zamieniła się w salę balową.
Do współpracy chętnie włączyli się rodzice, którzy zadbali o to, aby pociechy wcieliły się w ulubionego bohatera.
Motywem przewodnim przy wyborze kostiumów były postacie z bajek. Wśród dziewczynek prym wiodły księżniczki, wróżki, czarodziejki, kotki, myszki, biedronki i motylki. Chłopcy zamienili się w role znanych im bohaterów: Pikachu, Supermana, Spidermana czy kowboja. Niektórzy z nich ujawnili kim chcieliby zostać w przyszłości, stąd na balu pojawili się policjanci i strażacy.
Muzyka DJ Pawła sprawiła, że na parkiecie królowały barwne korowody, wirujące kółeczka, taniec w parach, odważne i efektowne solówki. Nie zabrakło także konkursów i zabaw. Rodzice w roli jurorów wyłaniali zwycięzców i wręczali nagrody. Wszystkie dzieci, które się  przebrały wyglądały przepięknie, więc otrzymały lizaki.
W międzyczasie uczestnicy balu udawali się na stołówkę. Tam czekał na nich pyszny  poczęstunek, herbatka i paczki przygotowane przez Radę Rodziców.
Wyjątkowa atmosfera i wspólna zabawa sprawiły, że BAL 2018 dostarczył wszystkim wiele radości i niezapomnianych przeżyć.

Kolejny karnawał już za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *