biała

ZIMA + FERIE = BIAŁA SZKOŁA

W dniach 19-23 lutego grupa uczniów z Gminy Smyków przebywała w Murzasichle na „Białej szkole”. Organizatorem była SP w Miedzierzy, a opiekunami nauczyciele: Beata Janiszewska, Edyta Kosma, Dawid Kołodziejczyk i ksiądz Marcin Wójtowicz. Wyjazd poprzedziła msza święta w kościele parafialnym w Miedzierzy, a potem wszyscy już czekali na górskie przygody.

biała1

biała2

biała3

Atrakcji było bardzo dużo, nie było więc czasu na nudy. W ramach aktywnego spędzania wypoczynku „dzieciaki” miały okazję nauczyć się pod fachowym okiem instruktorów stawiania pierwszych kroków na nartach zjazdowych. Oprócz podstawowych zajęć narciarskich były łyżwy, jazda na oponach i jabłuszkach. A także relaks i dobra zabawa na termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej. Oczywiście nie mogło zabraknąć kuligu z ogniskiem i pieczoną kiełbaską. Ostatniego dnia było Zakopane: Wielka Krokiew i Krupówki.

biała4

biała5

biała6

– Nieważne kto strzelił przysłowiowego karnego, kto wygrał jedną bramką. Liczy się grupa i dobra zabawa. Mogę tu przytoczyć wiele wspaniałych przymiotników, które określą ten wyjazd, ale zadowolone i uśmiechnięte miny uczestników eskapady były bezcenne. A to jest dla mnie drogowskazem w byciu nauczycielem – stwierdziła Beata Janiszewska, kierownik wycieczki.

biała7

biała8

biała9

biała10

biała11

biała12

biała13

„Biała szkoła” zostanie na długo wpisana w pamięć uczestników. Pełni energii, zapału i nowych pomysłów wracamy do pracy w drugim półroczu. A tu też będzie się działo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *