karate2

WYRUSZAMY W ŚWIAT – SUKCES NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miedzierzy zanotowali kolejny dobry występ, tym razem na XIX Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa.

karate1

karate3

karate4

W zawodach wzięło 434 zawodników i zawodniczek z 6 krajów : Polski, Łotwy, Austrii, Rumunii, Niemiec i Rosji. Z sekcji z Miedzierzy dwóch zawodników: Dawid Kucharski i Łukasz Szmarkieta, zdobyli zaszczytne  III miejsce!

karate5

karate6

karate7

karate8

karate9

Był uroczysty apel, podziękowania za promocje szkoły i wielkie brawa od społeczności szkolnej. Jesteśmy dumni  z naszych uczniów! Życzymy dalszych sukcesów i cieszymy się, że każdy uczeń naszej szkoły znajdzie u nas coś dla siebie! „Rozwijajmy pasję, zainteresowania …. bo czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” – podkreśliła dyrektor szkoły Pani Beata Janiszewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *