week12

Przygoda z językiem angielskim- Euroweek 2018!

W dniach 24-28 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Miedzierzy już po raz kolejny wyjechali na obóz językowy Euroweek- Szkoła Liderów.  W sobotę 24 marca grupa wyjechała z Miedzierzy w bardzo dobrych nastrojach. W drodze do celu- miejscowości Różanka w Kotlinie Kłodzkiej, uczniowie odwiedzili Zoo w Opolu.

week2

week5

week6

week9

week10

Swoją przygodę z językiem rozpoczęli późnym popołudniem od krótkich prezentacji i poznania kadry- anglojęzycznych wolontariuszy z różnych krajów. W ciągu kolejnych dni nasi „anglomaniacy” brali czynny udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez opiekunów z Wietnamu, Tajlandii, Kolumbii, Indonezji, Indii, Łotwy itd. Program EuroWeek jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych uczestników  poprzez stosowanie różnorodnych technik i  podejścia ponadkulturowego. Atmosfera na EuroWeek była jak zawsze radosna. Dookoła można było usłyszeć śmiech i strzępki rozmów w języku angielskim.

week1

week4

week7

week11

week16

Do naszych przygód zaliczamy zabawny Talent Show, zaciętą Debatę Oksfordzką, początki kariery filmowej i wiele innych. Jednak tym, co najbardziej oddaje atmosferę EuroWeek’u, są wolontariusze. Camilo, za którym podążało wierne grono wielbicielek salsy, Hana  rozdająca słynne „vitamin hugs”,  „Siema” z Wietnamu z niesamowitą energią, Zanis – najlepszy z najlepszych i wielu innych.

week3

week8

week14

week15

Każdy czuł się chciany i bawił się świetnie! Nasi uczniowie jak zwykle wiedli prym podczas zajęć wykazując się niesamowitą kreatywnością, odwagą i znajomością języka.  Na zakończenie otrzymali certyfikaty i zapowiedzieli, że odwiedzą Kotlinę Kłodzką w przyszłym roku.

week13

Uczestnikami obozu byli uczniowie klas VI i VII oraz dwóch uczniów gimnazjum. Organizatorem wyjazdu była pani Aldona Mechelewska, a w opiece nad uczestnikami wspomagała ją pani Sylwia Dulewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *